Met Boutique Hotel, Üstün ve Modern mimarinin Rahatlık ve Konforunun sunulduğu adrese Hoşgeldiniz.
Türkçe English

Hakkımızda

MET BOUTIQUE HOTEL

Otomotiv sektöründe kalite, güvence ve dürüstlüğünden ödün vermeden 1984 yılından bu yana göstermiş olduğu başarıyı turizm ve konaklama sektörüne taşıma kararı alan Sn. İsmet Aykut; Türk misafirperverliğini tutkuyla ve bağlılıkla siz sayın misafirlerimize en iyi şekilde sunmak hedefiyle MET BOUTIQUE HOTEL’i hizmetinize sunmuştur.

Tarzımız konseptimizi yansıtmaktadır. Mimari tasarımımız sizlere eşsiz konfor sağlayacak olan imkanları ile başka hiçbir yerdekine benzemeyen yuva sıcaklığını sunmaktadır.

KONFOR
HİZMET KALİTESİ
ULAŞIM
KONFOR

Met Boutique Otel, müşterilerine konforlu bir konaklama hizmetini garanti eder. Ortopedik yatakları ile kaliteli bir uyku vaat eden otelimizde kendinizi evinizde hissedeceksiniz…

HİZMET KALİTESİ

Met Boutique Otel, müşterilerine sıra dışı hizmet sunarak fark yaratıyor. Siz de bu hizmet anlayışını deneyimlemek istiyorsanız, otelimizi çok seveceksiniz.

LOKASYON

Met Boutique Otel, şehrin tam merkezinde konumlanmış olup, İzmir Uluslararası Fuar Alanı’na sadece bir dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Diğer tüm etkinlik alanlarına yürüyüş mesafesinde olan otelimiz, ulaşım konusunda rahat etmenize olanak tanır.

ULAŞIM

Met Boutique Otel, merkezi konumu sayesinde ihtiyaç duyacağınız tüm alanlara kolayca ulaşmanızı sağlar. Şehir dışından gelen konuklarımızın, şehir merkezine giden her yoldan ulaşabilecekleri otelimiz, tüm bağlantı yollarına olan yakınlığı sayesinde Hava limanı, Otogar, Tren İstasyonu gibi ulaşım ağlarından kolayca erişilebilir konumdadır.